Iveta Lutovská se narodila 14.května 1983 v Třeboni a má jednoho bratra. Od svých čtrnácti let se věnuje modelingu. Iveta vystudovala obchodní podnikání a management na vysoké škole a nyní se věnuje profesi modelky. Po ukončení kariéry by chtěla...

Životopis

Iveta Lutovská se narodila 14.května 1983 v Třeboni a má jednoho bratra. Od svých čtrnácti let se věnuje modelingu.
Iveta vystudovala obchodní podnikání a management na vysoké škole a nyní se věnuje profesi modelky. Po ukončení kariéry by chtěla pracovat v produkční firmě či v P.R. managementu.

Má za sebou mnoho účastí v různých soutěžích krásy. V roce 2007 vyhrála Miss model of the world. Dříve stala se také Miss Jižní Čechy a poté finalistkou Miss ČR 2003, kde nakonec skončila na čtvrtém místě. Velký úspěch a také pozornost médii ji, ale přinesla konkurenční Česká miss, kterou jako jubilejní v pořadí pátá vítězka vyhrála ve svých necelých šestadvaceti letech. Díky České miss se z obyčejné "řadové" modelky stala jednou z nejžádanějších v České republice.

Již několik let je tváří automobilové značky s názvem Lancia. V roce 2009 se také stala (jako jediná miss v historii) tváří Nadace Adra, ktará pomáhá nemocným v Keni.

V televizi jsme ji mohli vidět třeba v talkschov Jana Krause Uvolněte se, prosím (15.5.09).
Iveta Lutovská má již osmým rokem přítele Radoslava Hynka, obchodního zástupce pro jižní Čechy.

Její nejoblíbenější historickou postavou je Kleopatra, která díky své chytrosti ovládla Cézara i Řím.
Ráda sjíždí řeky, sportuje a cestuje, ale také nakupuje. Nejvíce se jí líbila dovolená v Egyptě. Lákají jí také Benátky podobně jako Afrika.

Ivetino motto: Nechovej se k ostatním tak, jak nechceš, aby se chovali oni k tobě.