zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jedna z nejkrásnějších žen světa vyrůstala v severní Carolině. Jako malé dítě měla po celém pokoji plakáty Rickyho Schrodera
a Ralpha Macchiona.

Její patnácté narozeniny pro ni byly zlomové v jejím životě. Po jedenáct let studovala tanec a gymnastiku. Nicméně nakonec prorazila jako modelka. Její půvabná tvář pokryla desítky magazínů a začala cestovat po Americe, Itálii a Japonsku, kde pracovala jako modelka.

Přesto se nejvíce proslavila, když nafotila sérii fotek pro Playboy. Její herecká kariéra se zastavila, protože měla spoustu práce v modelingu. Jako herečka ztvárnila spoustu různorodých rolí: její debutová role mladičké svůdnice byla v seriálu v seriálu Poison Ivy (v tomto seriálu také hráli Alyssa Milano a Drew Barrymore). Ve skutečnosti jí byla tahle role nabídnuta poté co hrála dvojníka Drew Barrymore.

Také se opakovaně vrací do televizní role v televizní show Jack & Jill (s Amandou Peet). Přes její úspěch nechce Jaime být Hollywoodské děvče, jak sama řekla „Nechci být Hollywoodské děvče. Jsem staromódní jižanka“. V roce 1998 se Jaime vdala za Brodie Mitchella. Její kariéra na přelomu millenia nevídaně rostla, Jaime se objevila se v hlavních rolích ve filmech Tomcats, Joe Dirt, a Not Another Teen Movie vše v roce 2001.

Velkou pozornost jí přinesl i seriál Jmenuju se Earl, kde ztvárnila mrchu Joy. Seriál měl čtyři série a Jaime zde má dokonce jeden vtip odkazující na její fotky z Playboye.

Vidět ji můžeme i v novém seriálu Moje nesnesitelná puberťačka

Autor: Kamil Koupý

Mohli by vás také zajímat…