zavřít
Upravit životopis

Životopis

Naše kapela pod názvem - ,,NAŽIVO“ vystupuje po České a Slovenské republice od roku 2009. Již před tím však v různém složení působila na hudební scéně. Jde o rodinnou dvojici otec a syn. Jméno kapely je odvozeno od originálního podání hudby. Přes to, že naší doménou jsou většinou klávesy, zásadně nepoužíváme při našich vystoupeních midi podklady, jak je tomu většinou zvykem, ale všechny skladby hrajeme ve vlastním aranžmá, což hudbě dodává živost, která je poznat po prvním taktu. Proto má naše logo zelenou barvu jako symbol život a nese slogan - ,,muzika, která má srdce“.

Muzikantské nadání a cit k hudbě jsme zdědili po svých předcích a stále ho rozvíjíme, což dokazuje naše skladatelská činnost.

Od založení kapely jsme odehráli desítky akcí. Necelý rok jsme spolupracovali s kanálem TV Šlágr, kde jsme prezentovali převážně vlastníautorské skladby. Našim domovem je slovenská televize JOJ - kanál Senzi, kde prezentujeme svoji tvorbu a třeba známé rádio Čas, kde máme několik našich country skladeb. Můžete se s námi potkat při nejrůznějších slavnostech měst, výročí organizací, koncertech, plesech, tanečních zábavách, ale rádi za Vámi přijedeme i na menší akce, jako jsou svatby nebo narozeniny a zahrajeme živě. Rádi hrajeme v okolí našeho bydliště: Oslavany, Ivančice, Rosice, Brno ale bez problémů přijdeme kam si budete přát - celá ČR, Slovensko.

Jan Šauer

25 let, zpěvák, skladatel, textař