zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jan Zadražil se narodil v Řeži u Prahy, je ženatý a má dvě děti. V Praze vystudoval Státní konzervatoř, stálé angažmá nemá – je na volné noze. Divadel, ve kterých hrál nebo hraje je nespočet, ale některé se pokusím vyjmenovat.

Takže divadla, kde působil: Divadlo Na Fidlovačce, Divadlo Na Vinohradech, F.X. Šaldy v Liberci, Pod Palmovkou, Jiřího Wolkera, U Hasičů, Středočeské divadlo v Kladně, Jihočeské divadlo v Českých Budějovicích, Agentura Harlekýn.

A nyní divadla, ve kterých momentálně působí: Husa na provázku – slavná hra Balada pro banditu, hlavní role Nikola Šuhaj, Ta Fantastika – muzikály Láska je láska a Excalibur, Veselé skoky – Na Hlavu! a Ve stanici nelze, CD 2004 – Lékařem proti své vůli, Strašnické divadlo – soubor Divadlo Company.cz – Kosmická snídaně aneb Nebřenský, Golem, připravuje se Údolí včel od Vladimíra Kőrnera, kde bude hrát jednu z hlavních rolí, Divadlo V Řeznické – Zlomatka, Divadlo Na Fidlovačce – Malované na skle!

Nakonec něco z televize: z větších rolí je to např. pohádka Drátařík aneb hruška moudrosti, detektivka Nepodepsaný knoflík, seriál Rodinná pouta – třetí ředa, nebo Velmi křehké vztahy.
Také hraje v kapele Moje řeč.

Mohli by vás také zajímat…