zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jméno Jeffree Star máme spojené s vizáží hermafroditního modela s ohromným talentem uvést na trh novou kolekci jím navrhovaného oblečení nebo vpadnout pompézně do světa DJingu.

Americký model, návrhář, stylista, který zpívá a sám píše texty. Je to prý nejaktivnější člen MySpace.

Jeffree Star se narodil v Kalifornii v roce 1985 je americký model, návrhář, stylista, DJ, zpěvák a textař. Právě žije v Hollywoodu. Už jako velmi mladý objevil, že je gay. Když zemřel jeho otec, malý Jefree zůstával často doma a hrál si s maminčinými šminkami. Tato jeho obliba zašla tak daleko, že přesvědčil svoji mamku, aby ho nechala namalovaného chodit do školy. Jako patnáctiletý zfalšoval svoji občanku a začal navštěvovat Hollywoodské kluby. Oblékal se do minišatů a vysokých podpadků a snažil se, aby ho nějaká celebrita zaměstnala jako svého stylistu nebo jako modela. Říká, že právě toto mu pomohlo rozjet jeho kariéru.

Své fanoušky si postupně získal zveřejňováním svých fotek na různých internetových fórech a později na MySpace. Nyní je prý jeho nejaktivnějším členem. Používá sociální sítě k propagaci své muziky i oblečení. Některé jeho oblečení můžeš vidět pod tímto textem. Jsou to originální hadříky, které koupíš na stránkách jeho internetového shopu.Je velmi sebevědomý a tvrdí o sobě, že je to on, kdo nyní vytváří trendy. Říká, že prostě nemůže být neoriginální. Na svých stránkách uvádí, že ho někteří lidé nesnáší, protože vlastně nemají rádi sami sebe. Prosí, aby ho nechali na pokoji s jeho růžovým make-upem. Každopádně je třeba říct jednu věc, namalovat se Jeffree určitě umí! Ne mála holkám by mohl dávat lekce.