zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jessica Lynn Sutta se a vyrůstala v Miami, když jí bylo 14. odešla do New World School of the Arts studovat tanec. Po té, co se jí roztrhl ACL v obou kolenou, sen stát se prima balerínou skončil. Zatím co se uzdravovala, přešela k divadlu, a řekla si, že tanec zkusí znovu. v roce 2001 tančla v souboru Miami Heat a jmenovali ji kapitánem posledního ročníku. Jako herečka, byla uváděná jako Pill-Poppin 'gotický teenager v dramatickém seriálu "Ocean Ave." Zahrála si také ve filmu Bully ( režie Larry Clark).

V roce 2002 se přestěhovala do L.A. a o tři měsíce později se setkala z Antin. "Je sladká, vždy pozitivní a velmi citlivá," říká Antin, "ale na jevišti není na nikom závisla, řídí se podle sebe." Má bledou pleť a tmavé vlasy, Sutta je přesná kopie Betty Page pin-up. Od chvíle, kdy nastoupila do The Pussycat Dolls je její přezdívka "Pin-up Doll", Jess říká, "to je místo, kde jsem vždycky chtěla být. Myslela jsem, že The Pussycat Dolls jsou geniální. Jsem tak šťastná, že mohu být součástí této skupiny. "

Po odchodu Carmith Bachar z Pussycat Dolls se Jess obarvila na červeno a převzala za ní pěvecké postavení a nyní většinu písní vede hned po Nicol s Melody. Vrevizi alba Doll Domination 2009 spívá hlavní vokály v písni Top Of The World, Love The Way You Love My, Painted Windows.

Mohli by vás také zajímat…