zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jirka se narodil v Plzni v roce 1986.

S moderováním začal nejdříve na rádiu Šumava, kde působil asi jen 2 večery a poté byl přijat na Hitrádio FM Plus. Od víkendů a písniček na přání se vypracoval až na odpolední frekvenci, která je v současnosti v konkurenci ostatních krajských i celoplošných rádiových stanic nejposlouchanější na západě Čech a denně nás baví svým neotřelým humorem a typickým smíchem.

Kromě rádia ho můžete slyšet a vidět na všech velkých akcích, od módních přehlídek a fashion show, přes společenské akce, sportovní i charitativní události až po již pravidelné silvestry na plzeňském Náměstí.

V roce 2010 debutoval i v plzeňské internetové televizi s autorským hudebním pořadem Musicbar. V něm se střídali hosté i se záznamem z koncertu. (Klára Vytisková, Sunshine, Cartonnage, Airfare, a další..)

Kromě moderování je jeho vášní sport. Jako kluk začal s kariérou profesionálního sportovce. Kromě 7 titulů Mistra ČR v karate získal i 3. místo na Mistrovství Evropy seniorů v kumite. Má za sebou vítězství ve světových i evropských pohárech včetně ocenění za nejlepšího závodníka českého svazu Karate. Vše v kategorii kumite.