zavřít
Upravit životopis

Životopis

Je dcerou herců Eddieho Fishera a Connie Stevensové. Vyrůstala u matky v Beverly Hills. Už v dětském věku vystupovala na jevišti, i když trpěla nadváhou. Po maturitě to zkoušela na několika vysokých školách, ale pak se věnovala profesionálně herectví. Podařilo se jí prorazit až po absolvování razantní odtučňovací kúry.

Vytvořila roli ctižádostivé přítelkyně z dětství Paige Clarkové v populárním sitcomu Ellen (1994-98; nominace na Zlatý glóbus) a jako host se objevila v seriálech Blossom, Growing Pains (Bolesti dospívání), Caroline in the City (Caroline ve městě), The Outer Limits (Krajní meze - ČTV), The Drew Carey Show a Coach (Trenér).

Ve filmu dostala zatím největší příležitost jako zanícená vědkyně Brenda Bradfordová a její robotická kopie v dobrodružné komedii Inspektor Gadget (r. D. Kellogg). Hraje rovněž na divadle (např. v muzikálech Pomáda a Kabaret) a působí jako zpěvačka.

Účinkovala v krátkém filmu Icebergs (1998, Ledovce; r. Nicola Hartová). Na Silvestra 1996 se provdala za trikového kameramana Chrise Duddyho. Její mladší sestra Tricia Leigh Fisherová je také herečkou, stejně jako její nevlastní sestra Carrie Fisherová.

Mohli by vás také zajímat…