zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jeho pravé jméno je Nathan Jonas Jordison, ale odjakživa se mu říká Joey. Není vysoký, a je hodně ukecaný, ale sám se popisuje jako klidný a introvertní. Od malička miluje horory i Ozzyho Osbourna. Už od 10ti hraje na bubny,ale raději hraje na kytaru(na tu hraje stejně dobře jako na bubny).

Jeho nejlepší přítelkyně je jeho máma,pořád s ní bydlí a nejlepší přítel je je Paul Gray,basista ze Slipknotu a Marilyn Manson,pro kterého napsal několik songů,např.Fight song.V roce 2002 mu zemřel otec ,jeho maminka je velký fanda do Slipknotu,pořád nosí jejich trička.Je spuluzakladatel Slipknotu ještě s Shawnem Crahamema s Paulem.Ve Slipknot hraje na bubny.Kromě skupiny Slipknot byl i ve skupinách Anal Blast a Motividious,teď zaskakuje bubeníka ve skupině Korn. Společně s Paulem napsal většinu textů pro Slipknot.

Joey v současné době nosí kabuki masku, která vypadá více zmučeněji než ty předchozí, s velkou prasklinou na čele a sešitým otvorem pro ústa. Doplnil ji trnovou korunou alá Ježíš Kristus. V roce 2010 se znovu dává dohromady již zmíněná skupina Murderdolls a nahrávají nové album s názvem Women & Children last. Album vyšlo 31. srpna 2010.

Mohli by vás také zajímat…