zavřít
Upravit životopis

Životopis

Johnny Pacar se narodil jako Johnny Edward Pacuraru 6. června 1981 rodičům Judith a Johnu Pacurarům v Deabornu, státě Michigan. Vyrostl ve městě Wayne a chtěl se stát hokejovým hráčem. Snil, že se jednou dostane do NHL. Nicméně, Johnnyho hokejová kariéra nějak nevyšla. Na střední škole potom začal účinkovat v divadle. Dostal velkou šanci, ve které ho všichni podporovali, tak se přestěhoval do Los Angeles. Prvním postupem v kariéře byl snímek ze seriálu "Drzá Jordan" ("Crossing Jordan", 2001).

Už během prvního měsíce co byl v LA, natáčel reklamu pro firmu Sprite a nedlouho potom přijal roli v kriticky uznávaném seriálu "Bostonská střední" ("Boston Public", 2000).
Postupně si také zahrál v seriálech jako: "Tru Calling" (2003), "Soudkyně Amy" ("Judging Amy", 1999), s Freddiem Prinzem Jr. hrál v seriálu "George Lopez" (2002), účinkoval i v napínavém seriálu "CSI Miami" ("Kriminálka Miami", 2002), v krimi "Medium" (2005) nebo v novém komediálně dramatickém seriálu "Eli Stone" (2008).

Neúčinkoval ale jen v seriálech. Do jeho filmografie můžeme zařadit také rodinný film "Now You See It" (2005).

Největší zlom v kariéře byla ovšem role Jacksona v dobrodružném seriálu "Let 29" ("Flight 29 Down", NBC/Discovery Kids, 2005) z kama ho zná asi nejvíce fanoušků, ne-li všichni. Ze seriálu se stal hit, ale v Americe byl již po uvedení druhé řady zrušen, kvůli strašnému hodnocení diváků.

Když Johnny zrovna nefilmuje, velmi rád hraje na kytaru (což ukázal i v již zmiňovaném seriálu "Let 29", kde hrál a zpíval píseň: I Won't Stand Alone) a zpívá sólo v hudební skupině Last Letter.
Nyní pobývá v Californii v Los Angeles.

Výška: 5' 11" (1,80 m)

Mohli by vás také zajímat…