zavřít
Upravit životopis

Životopis

Julia Voth se narodila a vyrůstala v krásných pláních Saskatchewan Kanady. Juliiny sny byly větší, než je sama země. Od skromných začátků hraní před rodiným fotoaparátem se dostala až na billboardy po celém světě jako top modelka a nyní herečka. Je to její vášeň, odhodlání a tvrdá práce, která jí pomohla a dala její sen.

Pracovala s Calvinem Kleinem, Shu Umera, Shiseido, Wacoal, Avon, Suntory, a učinila video Areosmith pro Japonsko. Byla v mnoha televizních reklamách, jako jsou rostlinné esence, Uniqlo džíny, a Asahi drink.

K její časopisové práci v Americe patří Noise, Foam (Cover Spring 2008), More, Angeleno, Wedding Style, LA Direct a Eliza.

Nejnověji byla vybrána pro ne jeden, ale dva měsíce Maxim "nejsvůdnějších žen roku 2009".V roce 2007 se přestěhovala do LA pokračovat v hraní. Podepsala smlouvu s prestižní agenturou CESD a ihned začala pracovat pro jména jako Guess? a McDonald´s. Brzy poté, co podepsala smlouvu s CESD se na jejím 5. konkurzu si rezervovala místo v jejím prvním filmu.Jako hlavní role ve filmu Bitch Slap.

Mohli by vás také zajímat…