zavřít
Upravit životopis

Životopis

Kalomoira, známá jako Carol v Americe, pochází z Nassau County, New Yorku. Narodila se vlastníkům řecko-americké restaurace Nikos (Nick) a Eleni (Helen) Sarantis dne 31. ledna 1985 a má jednu sestru.

Od dětství, Kalomoiriin sen byl stát se popovou hvězdou. Účastnila mnoha mimoškolní činnosti ve škole včetně dramat a muzikály. Její oblíbený nástroj byla viola, kterou studovala 9 let a hrála ve školním orchestru. Byla také Miss West Hempstead (Homecoming Queen) na její vysoké škole v roce 2003.

Na tip od její sestřenice, vstoupila a vyhrála druhé místo v hudební soutěži pořádané WBLI rozhlas. Pro její vzhled, se zúčastnila jako podpůrná herečka v několika živých show , ukazuje se slavnými americký umělci, jako Jessica Simpson, LL Cool J a Jennifer Love Hewitt.

Kalomoira vstoupila do New Yorku na konkurs Anténa je Fame Story 2 (licencovaný od Star Academy, talent a reality show podobně jako American Idol ve Spojených státech a slávy akademie ve Spojeném království) a byla jednou ze dvou zpěváků vybrána ze skupiny 200 účinkujících. Navzdory převážně anglicky mluvící, Kalomoira šla do Řecka poté, co ukončila jeden semestr na univerzitě v Adelphi University, kde byl hudební dur, a začala soutěžit.

Mohli by vás také zajímat…