zavřít
Upravit životopis

Životopis

Kamila je úspěšná mezinárodní modelka a také mezinárodní PLAYBOY PLAYMATE (CZECH MATE USA) - MISS APRIL 2011 CZ, kdy se v časopise objevila dokonce i na titulce, Miss Brejk aj.

V březnové speciální edici Die 55 schönsten Frauen aus aller welt německého časopisu Playboy byla zvolenou jednou z 55 nejkrásnějších žen z celého světa.

Svou kariéru odstartovala v roce 2010 v americké i české verzi časopisu Maxim.

Pak už se objevovala i v jiných velmi známých magazínech jako je belgický časopis Ché, kde byla Che a cover girl pro měsíc červenec a ve speciální edici Ché 100 hemelsen byla dokonce na 43. místě ze 100 nejkrásnějších modelek z celého světa jako jediná češka.

Nebo jako první češka prorazila do Australského Penthousu v prosincovém čísle pro rok 2010, kdy v roce 2012 měla titulku pro jejich známou speciální edici.
Dále byla Miss Januar 2011 v německém magazínu Dynamit, kde se objevovila i v dubnovém čísle na 8 stránkovém pictorialu.
Vidět jste ji mohli také v časopisech Esquire, Bond, Blesk, X-Man, Adam.sk, FOTO VIDEO a nebo jaké HOT CHICK OF THE DAY nejúspěšnějšího amerického rockového rádia 93X.com .

Kamila také spolupracuje se zvučnými jmény jako je Marc Collins, Manfred Baumann, Frank de Mulder, Jan Tůma, Marco Mari, Stephan Glathe.

Spolupráce s firmamy jako: Preciosa, Auto Kelly, SBK, Kapka naděje, Amore, Barroza, Mondo, Liqui molly, Exe Jeans a mnoho dalších..

Kromě modelingu je bývalou zpěvačkou v ostravské funky kapele Windy. Nyní zpívá se slovenským projektem In Between, kdy ji můžete zaslechnout na jejich prvním albu Electrified.