zavřít
Upravit životopis

Životopis

Katy B pravým jménem Kthleen Brien je anglická zpěvačka a textačka. Vystudovala Britskou školu v Coydonu, Londýně. Právě dokončila vysokoškolské vzdělání v oboru populární hudby na Goldsmiths College v Londýně.

Katy se narodila v jižním Londýně a je známá jako "R&B, funky, house a garasge zpěvačka". Můžete ji znát pod jménem Katy B, Katie Brien byla také známá pod jménem Baby Katy v písni DJ NG "Tell Me". Nicméně jméno 'Katy B' zůstalo.

Katy dostala nabídku od "velké nahrávací společnosti" v roce 2009', jejíprvní song vyšel díky Rinse společnosti dne 22. srpna 2010.

Katy B pracovala s Geeneus pro Kevina Saundersona, který produkoval skladby jako "Good Life "a "As I". Geeneus pracuje pro Rinse FM, která obdržela oficiální uznání jako legitimní rozhlasová stanice v červnu 2010. Předtím působila jako pirátská rozhlasová stanice. Rinse FM zahrálo Katyin první singl, Katy On A Missin, který produkoval Benga.

Katy také dokáže zpívat vokály, což předvedla v klipu "Hold Me" pro debutové album Hraběte a Sinden, Mega Mega Mega. Katy může slyšet v songu Magnetic Mana, "Perfecz Stranger".

Katy B vystupovala v Londýna na Jazz Festivale v roce 2009 spolu s Ms Dynamite a zpívala s Ms Dynamite její album.