zavřít
Upravit životopis

Životopis

Kemp Muhl, celým jménem Charlotte Kemp Muhl je modelka,známá především jako modelka značky Maybelline New York.¨S modelingem začala jako velmi mládá a už od svých 13 let dosahovala velkých úspěchů. V 16 letech se stala nejmladší modelkou, která se objevila na titulní stránce Britain's Harper's a Queen.

Za poslední roky se Kemp objevila v kampaních Tommy Hilfiger, Sisley, D & G, Donna Karan, Swarovski, Jennifer Lopez's brand J.LO a Maybelline New York. V letech 2002–2005 jste ji mohli vidět v reklamách a filmech pro Vidal Seasoon v Asii.

Kemp Muhl je jednou z nejoblíbenějších modelek fotografů: Ellen Von Unwerth, Terry Richardson a Sante D'Orazio. K dalším fotografům patří: Greg Kadel, Gilles Bensimon, Ruven Afanador, Nathaniel Goldbert a Steven Klein.

V roce 2005 zazářila jako láska rockové legendy v Santanově videu Just Feel Better.

Kemp je nejen modelkou a herečkou,ale je také členkou skupiny The Ghost of A Saber Toothed Tiger, kterou založila se svým přítelem Seanem Lennonem (syn Johna Lennona).

V roce 2001 se objevila v klipu písně Imbranato od italského zpěváka Tiziana Ferra a také v roce 2006 v klipu Just Feel Better od Santany a Stevena Tylera