zavřít
Upravit životopis

Životopis

A. Molina alias frosT, se narodil a vyrůstal v East Los Angeles , v Kalifornii a občas bydlel se svou rodinou ve vojenských základnách v Guam a Německu. Začal jeho rap-hudební kariéru v roce 1982 jako Kid Frost jako poctu k jeho soupeři, Ice-T , se kterým často bojoval v hudebním průmyslu. Brzy se stal breakdancer pro Uncle Jamms Army.

V pozdních 1988s, Kid Frost přestoupil do Virgin Records. Ve Virgin vydal svůj první a největší hit, " La Raza ". Jeho debutové album, HISPANIC CAUSING PANIC bylo vydáno v roce 1990, které představovat ALT . Kid frosT také založil latinskou rap superskupinu tzv. Latinské aliance , která vydala své jediné album, Latina Aliance, v roce 1991. Jeho druhé album, East Side Story bylo vypuštěno v roce 1992, které uváděl MC Eiht , ALT a Ganxta Ridd z Boo-Yaa TRIBE.

V roce 1995, si změníl své jméno na frosT a podepsal smlouvu s Ruthless Records, Eazy-E 's label (distribuované relativity). Album Smile Now Die Later bylo vpuštěno do světa o rok později. Above The Law byl uváděný jako hostující rapper, spolu s ALT , O. Genius a Kokane . Rick James se také objevil na verzi Frost z "Mary Jane". Jeho druhé album, když končil Hell.A.Freezes, bylo vydáno v roce 1997. Ice T , Scoop, O. Genius a Domino se také objevily jako hostující rapeři.

V roce 1999, Frost se přestěhovala do malého nezávislého labelu s názvem Celeb-enterteiment records. Jeho první album pro Celeb-enterteiment s názvem This Was Then This Is Vol.I bylo vydáno v roce 1999. Kurupt , King T , Baby Bash , Jay Tee, Jayo Felony , Xzibit , B-Legit , a Cameosis se na CD také objevili. To pak Vol.II bylo vydáno v roce 2000. Frank V., Clika One, Jay Tee, Baby Bash a další hostující rapeři také vystupovaly na CD.

2002 Still Uo In This Shit!, Povolený Hit-A-Lick / Koch Records, vybavený více Latinským rapem a G-Funk stopou, stejně jako skrytý bonus rock s názvem "Cannabis". Mellow Man Ace , Daz Dillinger , Baby Bash , ALT , Nino Brown , Don Cisco a další hostující rapeři se na CD objevily, a jeden track představoval skupinu Tierra. Somethin '4 Ridaz bylo vydáno v roce 2003 na 40 unce Records a vystupoval s různýmy hip hop uměleci z Texasu.

V roce 2005 Welcome to Frost Angeles bylo vydáno na Thump Records , které bylo produkováno téměř výhradně Frostem a jeho synem, Scoop De'Ville. Pouze Intro je produkován Binky Womack, a Philly Blunt co produkoval jednu skladbu. Hostující rappeři včetně Cameosis, Genovese a Jay Tee. Frost se znovu upsal Low Profile Records a vydal album Till The Wheels Fall Off v roce 2006. Měl různé hostování, která zahrnovala Baby Bash, Scoop De'Ville a Mr. Sancho.

Frost

55 let, zpěvák, rapper