zavřít
Upravit životopis

Životopis

Kristýna Peterková je mladá zpěvačka, bývalá účastnice 2.řady Česko hledá Superstar. Od sedmnácti let zpívá s pražskou rockovou kapelou-Sinnocence, objevila se i v jiných rockových formacích (Moonflower,Skeletor, KGF).

Jak uvedla v době před Superstar: „Mou zatím největší zkušeností je měsíční turné se svou kapelou po restauracích a kempech na Francouzské riviéře - hráli jsme známé světové písně. Byla to pro mě obrovská zkušenost ! Proto jsem se rozhodla, že se přihlásím do SuperStar, abych nabrala další nové zkušenosti a poznala zajímavé lidi."

Od té doby, i přes své brzké vyřazení ze soutěže, získala nové zkušenosti, vydala vlastní debutové CD a poté ještě CD projektu "Škola písničkou", některé její skladby se objevily i na různých rockových kompilacích, ve spolupráci s Davidem Kollerem nazpívala ústřední píseň k filmu Veni vidi Vici - "Out of time", a také další písně na soundtracku k filmu. Dalším počinem je Kristýnin příspěvek (píseň Půl století) na rockově laděném CD vydaném na počest Aleše Brichty a aktuálně nové CD Rodokmen.