zavřít
Upravit životopis

Životopis

Česká moderátorka, dramaturgyně, scénáristka a zpěvačka

V současné době moderuje pořady Dobré ráno na ČT2 a Tečka páteční noci na ČT Art.

Narodila se ve Slavičíně, kde vystudovala střední školu s ekonomickým zaměřením. Do roku 2001 pracovala v ekonomickém oboru. Už ve Slavičíně se začala zajímat o kulturní a hudební dění a spolupořádala hudební koncerty v rockovém klubu Ságo, provozovala kino a stala se jednou z těch, kteří založili místní hudební festival Festiválek.

Už ve Slavičíně zpívala v několika hudebních skupinách se zaměřením na jazz i rock. V roce 1999 se přestěhovala do Prahy, kde začala pracovat jako moderátorka. Nejdřív v rádiu Frekvence 1 (Na titulní straně) a v hudební televizní stanici Stanice O (později TV Óčko). Následovalo moderování ranního pořadu ve Fajn rádiu (Fajn ráno) s Filipem Švarcem, Expresrádio (D’ráno) s Bořkem Slezáčkem a Arturem Kačerem, Český rozhlas 4 - Radio Wave , kde měla dva pořady (ranní Wake up call a večerní I.D.), rádio Hey (Interview s Lenny, Autohit).
Jako televizní moderátorka pracovala na TV Praha v pořadu o nových technologiích (Maestro), TV Óčko - hudební pořady (Inbox, DJ Divák, Hitzone) a autorská talk show Host Óčka, Česká televize - pořad o architektuře a designu (Styl), Public TV - motoristický magazín (Automag) a hudební pořad (Jukebox s Lenny). Nyní moderuje ranní kontaktní pořad na ČT 2 - Dobré ráno a noční talk show Tečka páteční noci na ČT Art.

Moderuje společenské i sportovní akce, módní přehlídky, udělování hudebních i jiných cen (Elite model Look, Prague Fashion Weekend, Tanečník roku, Den Evropy, Běh pro gorily, Kadeřník roku, Red Bull káry, Výroční ceny OSA, Hudebních ceny Óčka, ...