zavřít
Upravit životopis

Životopis

Narodila se a vyrostla v Houstonu, v Texasu. Rambin byla pohybově postižená, když se začala připravovat na své školní hry. Studovala na Filmové a divadelní škole v Houstonu, předtím než se přestěhovala do Los Angeles, kde hrála v seriálu "All My Children". V roce 2006 získala svou první nominaci na cenu Emmy za hlavní ženský herecký výkon v kategorii mladých. Leven Rambin byla jediná herečka ze seriálu "All My Children", která byla nominována na 34. výroční ceny Emmy.

30. března 2007 začala Rambin hrát dvojroli na AMC. Hrála autistickou Lily Montgomery, stejně jako její pouliční ale milovanou starší nevlastní sestru Avu Benton. Později se objevila v epizodě "Zákon a pořádek" vysílané na NBC. Leven se poprvé objevila ve filmu v nezávislém filmu "Gigant". Hereckou hvězdou a producentem byl Paul Dano. Leven natočila pilotní prezentaci pro CW nazvanou "Austin Golden Hour" s režisérem Sanford Bookstaverom v dubnu 2008. V červnu 2008 se přestěhovala do LA a připojila se k natáčení seriálu "Terminator: The Sarah Connor Chronicles" , kde hrála postavu Riley.

V roce 2009 se objevila například v seriálu "Grey´s Anatomy" jako Sloan Riley, které se její hostování protáhlo až na pět epizod.

V roce 2010 ji nepotkala žádná významná role, jedině snad se ukázala v seriálu "Private Practice" , kde si opět zahrála Sloan Riley.

Rok 2011 začíná však být pro Leven úspěšnější. Mohli jsme ji vidět jako Molly Sloan v třech epizodách slavné kriminálky CSI: Miami . Zahrála si také v Disneyho "Wizards oif Waverly Place" jako anděl Rosie a v taky se objevila v slavném seriálu One Tree Hill , kde si zahrála Chloe Hall.

Mohli by vás také zajímat…