zavřít
Upravit životopis

Životopis

Svým debutem "Based On A True Story" se Lil Mo prodrala na vrchol moderního R&B vedle hvězd Ja Rule nebo Missy Elliott.

Z newyorského Long Islandu pocházející, leč momentálně baltimorská Lil Mo, která kdysi pomohla vytáhnout nahoru Fabolouse, sice není tolik vidět, nicméně své už má samozřejmě odzpíváno a hovoří za ni i několik dřívějších hitů včetně Put It On Me s Ja Rulem či Hot Boys s Missy Elliott.

Její šest let stará prvotina Based On A True Story dosáhla na zlato, nicméně po desce Meet The Girl Next Door, respektive přesunu pod Cash Money Records, už její třetí album Syndicated: The Lil Mo Hour nikdy nevyšlo.

I proto se Lil Mo jistě do hry vrací s velkou chutí, která by měla být korunována osmadvacátého srpna. Právě v tento den totiž její novinka Pain And Paper vychází z pod křídel labelu HoneyChild Entertainment a děje se tak po čtyřech letech od posledního počinu.

V prvním singlu Sumtimes I, na něhož se bude příští týden natáčet videoklip, hostuje Jim Jones. Další potvrzení hosté jsou Fabolous, Trina, Da Brat a Kat Williams, s tím, že mezi producenty najdeme lidi jako Brian Michael Cox, Jazze Pha či Daz Dillinger!