zavřít
Upravit životopis

Životopis

Lily Loveless je anglická herečka, nejvíce známá pro svou roli Naomi Campbell v nejoblíbenějším, anglickém seriálu součastnosti, SKINS.
Navštěvovala "Cardinal Pole Roman Catholic" školu, ve východním Londýně, kde rovněž žije. Mezi její oblíbené hudební skupiny patří Arctic Monkeys a Red Hot Chili Peppers. zajímavostí je její obliba hra na klavír.

Poprvé se Lily objevuje ve 3. sérii SKINS, kde hraje politickou aktivistku Naomi Campbell, která zpochybňuje své city k Emily Fitch (Kathryn Prescott), na konci řady vystupují jako pár. Její role Naomi končí společně s 4.řadou SKINS.

V roce 2010 si zahrála postavu "Anna Roberts" v méně populárnějším seriálu the Fades. Téhož roku se objevovala ve snímcích Combat Kids nebo Hit and run.

S rokem 2011 se její sláva zvyšuje a získává jedno z hlavních rolí filmu SKET, kde hraje ráznou a bezcitnou Hannah. Film byl poprvé uveden v kinech 28.října 2011.

V roce 2012 se můžeme těšit na snímky Wallander: Before the Frost, nebo mini film Triptych, kde se objeví v roli Any opět společně se svojí nejlepší kamarádkou Kathryn Prescott.

V létě 2013 se Lily vrací spolu s Kaya Scodelario (Effy) a Kathryn Prescott (Emily) v poslední 7. sérii seriálu Skins do původní role Naomi Campbell.

Mohli by vás také zajímat…