zavřít
Upravit životopis

Životopis

Tato krásná a nadaná osobnost amerického herectví přišla na svět v roce 1975 v Redwood City. Před publikem poprvé vystoupila v devíti letech ve školní hře. Na jevišti se jí zřejmě zalíbilo a tak začala navštěvovat hodiny dramatického kroužku. vystudovala divadelnictví na univerzitě Loyola Marymount. Studium úspěšně dokončila v roce 2001.
   Do podvědomí diváků se zapsala díky seriálu Pohotovost,ve kterém si střihla roli zdravotní sestry Samanthy Taggartové. Další seriál, ve kterém se objevila, byli Machři a šprti, který se však v USA popularity nedočkal. V toce 2001 se objevial v komedii Pravá blondýnka po boku Reese Witherspoon. O rok později si zahrála roli chytré Velmy v dětském filmu Scooby-Doo. tuto roli si zopakovala v roce 2004 v pokračování Scooby-Doo 2: Nespoutané příšery. Tentýž rok si s Anne Hathaway a Michelle Williams zahrála v dramatu Zkrocená hora. Jejím posledním větším televizním počinem je westernový seriál Comanche moon.

Linda si své soukromí před bulvárními časopisy úspěšně chrání. Ve volném čase se věnuje umění, oblíbila si například Margaret Keane.


Mohli by vás také zajímat…