zavřít
Upravit životopis

Životopis

Lindy se proslavila především hraním ve dvou řadách oblíbeného seriálu RH - LP jako Claudie, kterou více než práce zajímá především móda, nakupování a kluci(1999 - ?).

Vyrůstala v Ontariu jako dobrá studentka z T. A. Blakelocké Střední a v roce 1998 odpromovala. Rok po maturitě byla ve třech různých produkcích. Objevila se v Mr. Music, Teenage Space Vampiers a Eerie, Indiana: The Other Dimension.

Po střední vyhrála několik cen včetně 1994 - 1995 Junior Drama a 1997 - 1998 Senior Drama. Také napsala hru jménem Forget-Me-Not, ve které hrála Genevieve a byla znávaná Merit Award pro individuální hraní. Její role v Who Will Stop The Rain?, Beauty Is The Beast a Vietrock kde byli také vítězi na Searském festivalu.

Před nedávnem byla Lindy nominovaná v kategorii Best Supporting Actress(asi za nejlepší vedlejší roli) na DVD Premiere Awards pro její roli ve filmu Skulls II. za roli Kelly. Lindy byla v TV velice úspěšnou. Hrála Riley Grant na Disney channel v sériích(řadách) The Famous Jett Jackson.

Hrála Claudii v Relic Hunter. Pak taky byla ve vítězném TV filmu Life with Judy Garland: Me and my Shadows, kde hrála Lanu Turner.

Zahrála si také v Twilight Zone, Veritas, Mutant X, Nero Wolfe, Odyssey 5, The 4400 a Ghost Whisperer.

Mohli by vás také zajímat…