zavřít
Upravit životopis

Životopis

Lisa Sheridan se narodila v Juliette ve státě Georgia a vyrůstala v Maconu; většinu svého dětství strávila běháním po lesích až do svého prvního hereckého účinkování ve věku 11 let. Studovala herectví v rámci programu konzervatoře na Carnegie Mellon University, kde absolvovala s vyznamenáním a získala stipendijní cenu Thomas Auclair Memorial Scholarship Award jako nejslibnější studentka herectví.

Sheridan studovala v Moskvě a působila v experimentálním divadle v Londýně; pak se přestěhovala do Los Angeles a získala stálou roli v seriálu "Legacy". Měla také stálou roli v seriálu "FreakyLinks" a jako host se objevila v seriálech "CSI: Crime Scene Investigation", "Monk", "Las Vegas", "The Practice", "Diagnosis Murder" a "Any Day Now."

Hraje hlavní roli v nezávislém celovečerním filmu "McCartney's Genes". Mezi další celovečerní filmy patří "Caroline", "Beat", "Two Women Named Nina" a krátký film "Pirates" režiséra Erica McCormacka. Nedávno rovněž hrála v mimo Broadway uváděné produkci "Yard Bird". Sheridan žije v Los Angeles se svým psem Bertíkem. Narozeniny má 5. prosince

Mohli by vás také zajímat…