zavřít
Upravit životopis

Životopis

Hobby
Zpěv, komunikace s lidmi, divadlo aktivně i pasivně, psychologie, cestování, lyžování, ping pong a lenošení na sluníčku, nejraději u moře

Oblíbení autoři a knihy
Milan Kundera - Valčík na rozloučenou, Zdena Frýbová - téměř všechny její knihy ("Robin" mě ale rozesměje vždy), Valja Stýblová - Mne soudila noc, E. M. Remarque - Nebeští jezdci, knihy Joy Fielding

Oblíbená hudba
Nejvíce Yanni - Live at the Acropolis, Robert Miles, R. E. M., Madonna. Z českých - písničky z filmu Pelíšky, Lucie, Lucie Bílá. Velmi ráda poslouchám blues a šansony. Z vážné hudby je to W. A. Mozart, L. van Beethoven

Oblíbené filmy
Četník ze Saint-Tropéz, trilogie Homolka a Tobolka, Madisonské mosty, Když muž miluje ženu, Tři oříšky pro Popelku, Byl jednou jeden král. Ráda se podívám na české komedie a francouzské krimi s J.P. Belmondem a A. Delonem.

Oblíbení výtvarníci a díla
S. Dalí, moderní umění

Oblíbená jídla
Exotická kuchyně (čínská, japonská, arabská...), ryby a mořské plody na různé způsoby. Bramborový salát a řízek. :-). U jídla by neměly chybět svíčky.

Oblíbené nápoje
Mojito (mám ho tak ráda, že jsem si i vysadila mátu a koupila drtič ledu :-) ), Caipirinha, kvalitní suché bílé víno

Co vám dělá největší radost?
Když prožiju krásný den se svým synem a rodinou. Vybírat a dávat dárky. Dělat příjemná překvapení a být mile překvapována. Společnost pohodových, veselých a upřímných lidí.

Co vám dokáže zkazit náladu nebo vás rozčílit?
Neférové jednání, lež, nedodržení slibu, když někdo oddaluje řešení problému nebo od něj zbaběle uteče.

Jak nejraději trávíte volný čas?
Se synem Kristianem Petrem a přítelem Petrem, Lenošením doma u pěkného filmu, procházkou když svítí sluníčko, posezením v útulné hospůdce a také uklízením - báječně u toho relaxuji.

Životní krédo
Buďme k sobě milí, vždyť jsme tu jen na malou chvíli. Neberme život příliš vážně, stejně z něho nevyvázneme živí a proto nemám čas si pospíšit.

Jejím partnerem je hudebník Petr Vondrášek se kterým se poznali docela nečekaně.Mají spolu 3,5 letého syna Kristiana Petra Taušnera.

Autor:Talent manager - Pavel Romaňák

Luďka Kuralová

49 let, herečka, zpěvačka, dabérka, moderátorka