zavřít
Upravit životopis

Životopis

Luke Pasqualino, celám jménem Luca Giuseppe Pasqualino se narodil v Peterboroughu 19. ledna 1989. Je britský herec, kterého můžeme znát z jeho nejznámější role Freddieho Mclaira v televizním seriálu Skins.

Pasqualino navštěvoval Walton Community School ve Waltonu, Peterboroughu. Má itelské předky předky:. Sicillian z otcovy strany, a Neapolitan z matčiny. On navštěvoval dramatické kurzy Martina Tempesta na Stamford Art Centrum. Zkoušel se angažovat do role jako Tony Stonem v první séroo skins, kterou nakonec záskal Nicholas Hoult. Před hraním ve Skins hrál v mnoha hrách a dělal modeling. Pasqualino také pracoval v salóny jeho sestry. Luke byl objeven v New Yorku ženou, jejíž identita není přesná. Zdroje říkají, že jeho přítelkyně je jeho Jamaiská společnice.

V roce 2007 Pasqualino hrála hlavní roli ve filmu s názvem Stingers Rule! Pasqualino si také zahrál hrál Freddieho Mclaira ve třetí a čtvrté řadě teen dramatického seriálu Skins.
Také hrál v novém seriálu Casualty in September, jako streetrunner v nákupním středisku, a v roce 2009 se objevil v epizodě seriálu Miranda (BBC komedie s Mirandou Hart), kde si zahrál hotelového pracovníka.

Zahrál si postavu "Grega" v hororu Zjevení (The Apparition) spolu s hvězdou Twilight, Ashley Greene a hvězdou z Harryho Pottera, Tomem Feltonem. On se objevil na The Weakest Link a skončila druhý za hercem z The Inbetweeners, Simonem Birdem. Je připravený hrát Williama "Huskera" Adama v nadcházejícím Battlestar Galactica: Blood & Chrome a nyní se objeví jako Paolo v seriálu Showtimem, The Borgias.

Pasqualino v současné době žije v Londýně. Luke je zastáncem klubu v jeho rodném městě Peterborough United FC a Premier League club Chelsea F.C.

Mohli by vás také zajímat…