zavřít
Upravit životopis

Životopis

Jmenuji se Lukrecius Kišš a.k.a. Chang , pocházím z města Karviná 6, ze Severní Moravy. Od raného věku, 4 let, jsem byl inspirován kazety VHS s akčními filmy a Michaelem Jacksonem. Od té doby jsem začal trénovat jako samouk. Postupně jsem se dostával k hudbě (black music).
V roce 1995 jsem poprvé prišel do klubu Casanova a seznámil se s lidma, co dělají rap music (DiGaz, Master G), přijali mě mezi sebe a začal jsem s kariérou i s mojí sestrou Tanitou.

DiGaZ mi prodal první instrumentalku - Pohádka - na kterou jsem nahrál první debutový song, který se objevil na kompilaci RSS 2. V té době RSS začalo vystupovat před domácím publikem i v ostatních městech a dostali se i do sousedního Polska.

Tanec:
Na samém začátku jsem napodoboval klasiku Jacksona. Pozdeji se objevily v TV vysílání rap dance videa, které jsem si nahrával a učil se podle toho. Pak jsem zkoušel udělat vystoupení na základních školách a dostal jsem úspěch a začal tomu věřit a víc trénovat.
V roce 2000 jsem otevřel první street dance školu v Karviné s názvem Black Bu$$inez, která byla úspešná na vystoupeních.
V roce 2003 jsem školu zavřel s osobních důvodů. Momentálně trénuju a věnuju se sám sobě, a zapojuji taneční prvky do rapového vystoupení.

Mám za sebou přes 300 živých vystoupení (diskotéky, kluby, open air festivaly, soukromé akce, Dobré ráno na CT1, Noc s Andělem a natáčení filmu Česká RAPublika_ŠITKREDIT). Byl jsem předskokan kapelám: Peja, WWO, PMD, K Solo, DJ Honda, Guru a DJ Premier,Hugo Toxxx

Objevil jsem se v klipech: Jedinečný feat.
Šejna, Kariéra 16 RMX,
Headdy - Naše muzika
Wladimír 518 feat. Supercroo - Sweet Dreams (video na youtube)
Česká RAPublika - Kde domov můj

Mohli by vás také zajímat…