zavřít
Upravit životopis

Životopis

Ve 3 letech začal tancovat v tanečním oddíle, který vedla jeho babička. V 7 letech ho uchvátila hra na piano - hrál na něj v kostele jeho matky. Nikdo ho hře neučil, co slyšel, to uměl zahrát. Sám se naučil hrát i na kytaru, kterou mu tatínek daroval k Vánocům, a o něco později ovládl saxofon a zpěv. Od 12ti let vystupoval v několika televizních pořadech. Nazpíval dokonce několik písní v seriálu Simpsonovi.

Marc Terenzi je pohybově i hudebně nadaný. Jeho idolem je Steven Tyler ze skupiny Aerosmith! Již v 15 letech hrál na klávesy, kytaru, housle, violoncelo a francouzský roh. Dalším jeho koníčkem je cestování a lodě. Později se stal členem boybandu Natural. Společně dobyli americké i evropské hitparády.

Po rozpadu skupiny se vrhnul na sólovou dráhu. Obrátky nabral i jeho soukromý život! Oženil se s německou popovou zpěvačkou Sarah Connor a najednou byla kupa námětů na desku. Přes stresové situace se mohl soustředit na muziku. Začal hrát na kytaru a takové momenty přinášely často spoustu nápadů. Výsledkem je album Awesome, na kterém je mix rockových písniček a balad.

Marc Terenzi má se Sarah 2 děti, syna Tylera (nar. 2.2.2004 na Floridě) a dceru Summer Antoniu Sorayu (nar. 24.6.2006).

Mohli by vás také zajímat…