zavřít
Upravit životopis

Životopis

Mark Medlock zvítězil 05. května 2007 ve 4. kole „Deutschland sucht den Superstar“. Suveréně zvítězil ve všech kategoriích, v jednotlivé soutěži, mezi nejlepšími 20-ti a rovněž v motto-soutěži. Toto se před ním ještě nikomu nepodařilo.

Mark Medlock není pouze jedinečný a vynikající zpěvák, ale také velmi srdečná a fascinující osobnost. On je opravdu německá superstar a nová hvězda na muzikálním nebi. Jeho úspěch je úchvatný nejenom v Německu, ale také v Rakousku a Švýcarsku.

Jeho první CD “Now Or Never”, které vyšlo 12. května 2007, se umístilo v Německu, Rakousku a Švýcarsku na prvním místě single-charts.

Totéž platí pro jeho první album "Mr.Lonely”, které vyšlo 15. června 2007, které bylo ihned na prvním místě album-charts.

Nejnovější CD Marka Medlocka “You Can Get It”, zveřejněné 29. června 2007, které zpívá spolu s producentem Dietrem Bohlenem, bylo ihned na prvním místě německé single-hitparády, v Rakousku a Švýcarsku rovněž velmi úspěšné. S touto písničkou vystoupil společně s Dietrem Bohlenem 23. června 2007 v největší televizní show Evropy " Wetten, daß ... " na Malorce jako nejlepší show-akt.

Mark Medlock s jeho vynikajícím soulovým hlasem brzy jistě brzy okouzlí celou Evropu.