zavřít
Upravit životopis

Životopis

Markéta Jakšlová vystudovala Střední uměleckoprůmyslovou školu, poté rok navštěvovala jazykovou školu, kde se věnovala angličtině a v současné době studuje již třetím rokem Vyšší odbornou školu publicistiky, obor public relations. Markéta je velmi aktivní a společenský člověk. Se zpěvem začala již od dětství, kdy navštěvovala různé sbory a zpívala si hlavně doma. V sedmnácti letech se spojila s Petrem a od té doby funguje v projektu Verona jako zpěvačka.

Ve svém volném čase ráda sportuje, hraje tenis, squash, stolní fotbálek, v zimě na snowboardu apod. Ze všeho nejvíce jí ale baví tanec, kterému jsem se 10 let závodně věnovala.Ráda podniká nejrůznější výlety a akce s kamarády, s oblibou navštěvuje divadla, kina, chodí na výstavy a pokud je dostatek času, tak cestuje. Nemá ráda nudu, když se něco nedaří, falešné lidi a pavouky. ¶
Oblečení upřednostňuje sportovní, takže většinou nosím tenisky, džíny a nějaké triko. Slabost mám ale pro kabelky.

Oblíbená hudba: Missy Elliott, 50 cent, Lauryn Hill, Black eyed peas, Outcast, ale také Gwen Stefani, Nelly Furtado, Whitney Houston, U2, Kosheen a mnoho dalších interpretů a skupin.