zavřít
Upravit životopis

Životopis

Marshall se narodil 5.dubna 1984 Idanell a Jamesi M. Allmanovi ve městě Austin v Texasu.V dětství se věnoval fotbalu a kreslení.Byl dobrým studentem,ale i tak až příliš často navštěvoval ředitelnu. Důvodem bylo jeho nepříliš klidné chování.

Na střední škole dostal cenu pod záštitou státu Texas za některé své malby a kresby a jako kapitán dovedl fotbalový tým k vítězství v texaském fotbalovém turnaji.V patnácti mu učarovala hudební scéna Austinu,především rock,jazz a blues.V sedmnácti letech napsal splou se svými přáteli divadelní hru,ve které měl také svou první hereckou roli.Nakonec se nerozhodl pro dráhu profesionálního fotbalisty ,ale váhal mezi kreslením a herectvím.Rozhodl se pro herectví a odjel studovat do New Yorku.

Poté se objevil v několika televizních show jako The Practice a měl role v několika filmech např. ve ,,Sweet Pea´´ nebo ,,Shallow Ground´´.V roce 2005 se po boku Bruce Willise objevil ve filmu ,,Hostage´´(Rukojmí) a v krátkomentážním filmu ,,Starcrossed´´.V tomtéž roce získal roli 15-ti letého LJ (Lincolna Juniora) Burrowse v jednom z nejúspěšnějšch seriálů současnosti,v seiálu ,,Prison Break´´(Útěk z vězení).Zahrál si zde syna Lincolna Burrowse,kterého hraje Dominic Purcell.V současnosti má roli ve filmu ,,Dishdogz´´ a v roce 2008 by se měl objevit ve filmu ,,Winged Creatures´´.

Marshall Allman se také věnuje podporování různých vzdělávacích programů pro mladé zaměřených na umění a hudbu.Stále se také aktivně věnuje kreslení a malování.Umí hrát na kytaru a klavír snaží se psát vlastní scénáře.V roce 2006 se oženil s herečkou Jamie Anne Brown.

Mohli by vás také zajímat…