zavřít
Upravit životopis

Životopis

Martha Julia, celým jménem Martha Julia Lopéz Luna, začala svoji hereckou kariéru v roce 1995, když si zahrála ve své první telenovele - El Premio Mayor. Stvárnila v ní postavu mladé Consuely.

O dva roky později si zahrála i v pokračování tohoto seriálu - v telenovele Salud, dinero y amor (Zdraví, peníze a láska). Potom měla čtvrtroční přestávku, když se věnovala manželovi a dětěm. Svému muži porodila syna Sergia Ricarda (Richie). V roce 2001 se vrátila na televizní obrazovku jako Margarita Sánchez Retana v telenovele Amigas y rivales (Přítelkyně a rivalky). Byla ráda, že na ni diváci, za ty roky, nezapomněli.
Při natáčení téhle telenovely se poznala s hercem Gabrielem Sotom, se kterým v současné době chodí (s otcem svého syna se rozvedla).

V roce 2002 si spolu znovu zahráli, a to v telenovele Cesty lásky. Chodí spolu rok, ale o svatbě zatím neuvažují. Jejich vztah je však vážný. Gabriel si dokonce rozumí i s Marthiným synem Richiem. Hereččiným největším projektem je telenovela Luciana y Nicolas, kde hraje falešnou snoubenku herce Christiana Meiera (Gustavo v telenovele Luz María). Kvůli téhle roli na čas odešla do Peru, kde se seriál natáčel.

Nevýhodou téhle práce je , že ted nemůže trávit tolik času, se svým synem a se svým přítelem Gabrielem.

Mohli by vás také zajímat…