zavřít
upravit profil

zpěvák, hudební skladatel, učitel, soutěžící československé superstar

26 let,narozen: 13. 5. 1991 Uničov, Československo 

Upravit životopis

Životopis

Martin je charismatický zpěvák a hudebník. Jeho působení v soutěži Československá Superstar 2013 mu dalo příležitost, věnovat se hudbě naplno. Martin jako interpret, skladatel, producent a textař svých písní dbá na autenticitu.

Od malička hrál Martin na housle, klavír a navštěvoval hodiny klasického zpěvu. Zpíval v lidové muzice a hrál na housle ve velkém orchestru. V roce 2002 poprvé zpíval v televizní soutěži Rozjezdy pro Hvězdy, kde se dvakrát umístil na 1.místě.

Ve svých 15 letech se poprvé zúčastnil soutěže Česko hledá Superstar 3 a končí těsně před závěrečnou desítkou těch nejlepších.

Martin se v 17 letech přidává ke kamarádům a muzikantům v Uničově a zakládají kapelu Francis Drake. S kapelou natáčí nové písně a jezdí po koncertech. O dva roky později s kapelou končí a začíná pracovat ve studiu DS v Olomouci a také hrát na klavír a zpívat v kapele Davida Spilky. Do toho studuje a dělá spoustu jiných hudebních aktivit, jako jsou různé spolupráce s interprety, nebo produkci při nahrávání ve studiu.

Ve svých 21 letech se rozhodne již podruhé zkusit soutěž Československá Superstar a dostává se až do finálové 12tky a umístí se na 4. místě! Hned po skončení soutěže se rozhodne o spolupráci s agenturou Lewron, kterou ale nakonec v prosinci roku 2013 opouští.

Martin pod vydavatelstvím Tóny Srdce Records vydal několik nových písní a koncertuje. Nyní pracuje ve svém vlastním, nahrávacím studiu MVM. Martin skládá a píše songy také pro jiné interprety.

V srpnu 2016 po několika singlech, jako je například Ve Vteřinách, vydává autorskou debutovou desku KOLEM NÁS.
Můžete koupit zde: http://www.revolta-eshop.cz/cs/69-martin-safarik

Jak dlouho se věnuje hudbě
: Od malička. V 11 letech jsem vyhrál televizní soutež Rozjezdy pro Hvězdy

Hraje na nástroj : Klavír, kytara a housle. Dá se říct od malička.

Popis deseti slovy : poctivý, tvrdohlavý, pracovitý, ochotný, optimistický, veselý, talentovaný, ve své míře sebejistý, starostlivý, upřímný

Martin Šafařík

26 let, zpěvák, hudební skladatel, učitel, soutěžící československé superstar