zavřít
Upravit životopis

Životopis

Castor započal svou kariéru zcela náhodou na přelomu roku 2008/2009 když ho Raego ( Evropa 2, Óčko ) pozval aby si zkusil zahrát v v jedné z největších pražských diskoték Face2Face ( Kamikaze ) společně s dnes už legendárním djem Smogem ( Chaozz ), další vystoupení pak následovala v nejbližší době v kladenském klubu Stodola , kde se stal rezidentem a kde už od začátku sekundoval takovým jménům jako např kladenské legendě dj Lafayette nebo Tripmain ( Zimbabwe ).
Na začátku roku 2009 ještě několikrát vystoupil v pražském klubu Face2Face ale jeho hudba se pomalu začínala ubírat trochu jiným směrem a selektovala se více do oblasti house music.

V první třetině roku 2009 už začánají nabírat věci větší spád a Castor příjmá hraní například v pražském klubu DC1 ( Václavské náměstí ) společně s djem Sound Tropezem. V Kladenském klubu Stodola zakládá posléze jedny z historicky nejúspěšnějších nocí v programu klubu - Castor Night a Stodola Special s návštěvností leckdy přesahující i 1000 lidí . Dostává se také do vyhlášeného pražského baru SILWER ( silwercafebar.cz ) a do jednoho z nejslavnějších klubů v České republice FABRIC ( OSTRAVA) , kde účinkují pravidelně taková jména jako Andy Moor, D.O.N.S, Tomcraft, Ronski Speed, Rank 1 , W&W, Noisia nebo Bimbo Jones. V létě roku 2009 také poprvé účinkuje v zahraničí a to konkrétně ve Španělsku a hlavně v centru evropské zábavy na Maltě po boku JOSEPHA ARMANIHO ( Fuck Me I'm Famous , www.josepharmani.com) a TOP ruského dje ALEXEY ROMEO ( Sensation, Nebar, www.djromeo.ru ) s kterými nejprve vystoupuje na Gozu a posléze na Creamfields. Po návratu do České republiky se v jeho kariéře udává další zlom a to v podobě vystoupení v klubu který je snem snad každého dje - MECCA ( na akci Rehab společně s djem Nesquikem ) v roce 2009 odjede ještě mnoho vystoupení, pokračuje ve svých rezidentních nocích a postupně se prosazuje.

Rok 2010 pro Castora začíná velmi slibně hlavně z důvodu , že se stává rezidentem party Meccamix ( Mecca , 2.nejlepší party za rok 2009 podle BMA ) , poprvé učinkuje také v K.U Lounge , pokračuje v hraní v Silwer baru a účinkuje spoustu parties po celé České republice a začíná se pomalu něco dozvídat o produkci a vytváří svůj remix Bubbles pro kapelu Fake Tapes ( Indie Rock Singl rocku 2009 ) . I v roce 2010 se nevyhýbá zahraničí a účinkuje ve Španělsku a nakonci roku také v Portuglasku. na konci roku se také objevuje v proslulém horském středisku Špindlerův Mlýn a to konkrétně v klubu Silver Rock .

Rok 2011 začíná skvělou show v jednom z největších klubů ve střední Evropě - Dopler Bratislava s Josephem Armanim , v roce 2011 připravuje také Castor svou rezidentní noc klubech Mecca a Kostel, vyjde jeho první singl a na cestě jsou i mezinárodní spolupráce s různými dj's a ohlášených již několik světových zastávek!

Castor

dj