zavřít
Upravit životopis

Životopis

Martina se narodila 7.12.1992 v Praze. Je absolventkou Konzervatoře Jaroslava Ježka, kde šest let studovala obor „Hudebně dramatické umění“. V současné době ztvárňuje hlavní dívčí roli v muzikálu „Romeo a Julie 2014“, který se hraje v Divadle U Hasičů. Získala také epizodní roli v muzikálu „Mary Poppins“, který se hrál v roce 2013 v divadle Hybernia . Odehrála zde 30 představení a několik dalších pak v Městském divadle Brno. Martina si také zahrála roli Maggie Winslowové v absolventském představení „A Chorus Line“, které uvedlo divadlo Broadway v Praze.

Od roku 2008 vystupuje společně s Kristýnou Štromajerovou na akcích pro dospělé a především pro dětské diváky. Pravidelně hrají a zpívají v Milovickém parku „Mirakulum“ a spolu také měly možnost vystoupit i na akcích pro ČT.

Jako malá účinkovala v různých televizních pořadech a estrádách. Zahrála si ve filmu „Poslední vlak“ a „Madam z Izieu“. Dále jste ji měli možnost vidět v „Ordinaci v růžové zahradě“ a v „Kriminálce Anděl“

V roce 2008 byla Martina pozvána na akci „Druhé výročí Gottlandu“, aby zde zazpívala tři písně na počest hudebnímu skladateli Karlu Svobodovi. V roce 2009 zazpívala několik písní při slavnostním otevření „Pohádkového světa“, kterého se zúčastnila společně s Dádou Patrasovou a Felixem Slováčkem.

Martina se několik let také věnovala různým druhům tance a stepu.

Devět let pak byla členkou dětského muzikálového souboru Vltavín u profesorky Drahomíry Vlachové.