zavřít
Upravit životopis

Životopis

Maryse Ouellet se narodila 21. ledna 1983. Je to francouzsko kanadská modelka a profesionální wrestlerka působící ve společnosti World Wrestling Entertainment v show Raw.

Debut:
Maryse se úplně poprvé obevila na obrazovkách v soutěži
Diva Search 2006, kde ale bohužel byla eliminována mezi prvními.

Kariéra:
Po vyřazení ze soutěže se ale Maryse nestáhla a začala na sobě pracovat, za nějakou dobu začala trénovat v FCW a ještě v roce 2006 byla oficiální WWE Divou.

Poprvé se ve SmackDownu objevila ale až v roce 2008, kdy byla soutěž o nejoblíbenější Divu SmackDownu, kde byla ještě s Michelle McCool, Cherry, Eve Torres a Victorii, Maryse z této soutěže vypadla jako první. Její první spor byl, když nahradila Cherry v postu managera tag teamu Deuce a Domino. Poté následovala série několika zápasů proti Cherry. Marysenin první zápas o titul byl Divas Championship na Unforgivenu 2008, kdy Maryse nad Michelle prohrála. Maryse také reprezentovala SmackDown divy v 5 vs 5 Elimination tag matchi na Survivor Series 2009, kde vyhrály ale raw Divy. Spor s Michelle ale trval dál a poté co Maryse porazila Marii v Number one Contender matchi se utkala v epizodě SmackDownu proti Divas Championce Michelle McCool, tento zápas už Maryse vyhrála a stala se novou Divas Championkou. Na konci roku 2008 si Maryse v house show poranila nohu v zápase proti Bella Twins a to ji ze scény na nějaký čas vyřadilo. Maryse se poté v březnu zůčastnila WrestleManie 25 v Divas Battle Royalu.

Týden po WrestleManii, při WWE Draftu 2009 byla Maryse i s Divas titulem přesunuta do show Raw, kde měla spor s Mickie James a současně i s Kelly Kelly. S Kelly Maryse neměla problém a hned několirkát ji porazila, ale Mickie James byl na Maryse velký oříšek a na Night of Champions 2009 ji Maryse podlehla a přišla o svůj pás Divas Championky.

Mohli by vás také zajímat…