zavřít
Upravit životopis

Životopis

Marzia Bisognin, spíše známá pod svou přezdívkou na serveru YouTube - CutiePie, je italská youtuberka. Její videa na kanále CutiePieMarzia jsou především o módě, kráse, make-upu, ale na jejím kanálu také najdete mnoho vtipných návodů, kvízů, her - zkrátka, jak sama píše, dělá videa o všem co ji zajímá.

21. září 2015 její videa dosáhla celkem 437 milionů zhlédnutí a má téměř 6 milionů odběratelů.

Youtube
Kanál na Youtube si založila 16. ledna 2012.

CutiePieMarzia kanál na Youtube se soustředí hlavně na módu, styl, krásu, make-up, krátké návody (jak-na-to) a takzvané haul (nakupování) a DIY (udělej si sám) videa.

Ačkoli je Marzia Italka, ve svých videích mluví anglicky. Kanál je zapsán pod The Platform (Maker Studios).

CutiePieMarzia je s více než 16 miliony zhlédnutími měsíčně jedním z nejpopulárnějších kanálů o módě. Navíc se jedná o nejsledovanější italský kanál na Youtube. Podle průzkumů nejčastěji její videa sledují ženy ve věku mezi 13-24 lety.

Osobní život
Marzia Bisognin se narodila 21. října 1992 v Itálii ve městě Vicenza.

Na internetu je také velmi známá jako přítelkyně Felixe Kjellberga (= PewDiePie - youtuber s více než 10 miliardami zhlédnutími). Jsou spolu od roku 2011, nejprve žili ve Švédsku, pak v Itálii a nyní žijí v Anglii v Brightonu. Mají dva psy plemene mops - Edgara a Mayu, kteří se velmi často objevují ve společných videí obou youtuberů. S Felixem zatím nejsou manželé ani zasnoubení (k září 2015).

Zajímavosti
Ačkoli je Marzia Italka a její kanál je nejsledovanější italský kanál na youtube, ve svých videích mluví anglicky.
Marzia několikrát nazvala své fanoušky jako "Marzipans".
Kvůli studu několikrát odmítla nabídku práce v modelingu.