zavřít
Upravit životopis

Životopis

Matthew James Willis se narodil v Tootingu-Londýn.Jako malý chtěl být hasičem ale přeci jenom postupem času se dostal k hudbě a propracoval se ke slávě.

Působil spolu s Charliem Simpsonem a Jamesem Bournem ve skupině Busted, která byla založena roku 2001.Ve skupině Busted nejdříve začínal jako bubeník ,ale pak nastala změna a všichni členové kapely Busted včetně Matta zpívali.Dále ovládá hudební nástroj baskytaru a kytaru. Matt si přál,aby vyhráli cenu v Brit Awards za Best Pop Act(nejlepší popový počin) a povedlo se!Chtěl,aby všichni věděli,že jsou popová skupina a že se nesnaží napodobit rock.

Kapela Busted se rozpadla 14.Lenda roku 2005.Charlie odešel od kapeli a kluci se domluvili že když jeden odejde tak to zabalí všichni.Matt se z toho douho nemohl vzpamatovat a tyto problémi se snažil zahnat alkoholem, až se dostal do protialkoholní lečebny. Nakonec se ale vyléčil. Poté se dal na sólovou dráhu a vydal svoje CD s názvem "Don't Left It Go To Waste" s jedenácti písněmi . Dále nazpíval písničku k filmu Prázdniny Mr. Beana s názvem Crash .

Mohli by vás také zajímat…