zavřít
Upravit životopis

Životopis

MC Rest, vlastním jménem Adam Soptík, je rodák ze Slovenska. Ovšem od svého mládí bydlí v Praze. Nejlepší český freestyle rapper předvedl svého umu už mnoho. Přes všechny vítězství v battlech u nás v ČR, zvítězil i na prestižním Art Attack Freestyle Battle na Slovensku.

Jeho nejoblíbenější rapper je Tafrob a každý freestyle proti němu si velmi cenní.
Marpo ho nebaví. Ovšem mezi jeho nejoblíbenější freestyly patří souboje se Strapem. Finále Battle nightu 5 je toho jasným důkazem. Kvalitně naložili oba dva. Jeden freestyle lepší než druhý. Ovšem 10 000 si mohl odnést jen jeden z nich. Nakonec zvítězil právě Rest. Oplata přišla v sedmém pokračování BATTLE NIGHTU, kdy se v semifinále ve vzájemném souboji nakonec radoval Strapo (celý BN7 nakonec vyhrál).
Osmý díl tenhle MC opět vyhrál a to když ve finále zdolal Elku. Od většiny MC's u nás sklízí obrovský RESPEKT.

MC Rest je považován za nejlepšího českého freestyle rappera. A to proto, že v rapových kláních porazil prakticky každého.
Vítěz Battle Night 1, BN4, BN5, BN8, Urban Rapublicu či Artattacku08.

Rest a Strapo mnohokrát porazili jeden druhého, ale ve dvou se to lépe táhne. Důkazem je nový singl Duel o mrakodrap, který vznikl prý velice spontálně, ale rozhodně nezapadne prachem díky obrazovému zpracování.