zavřít
Upravit životopis

Životopis

Melina se narodila v Los Angeles v Kalifornii v poměrně bohaté rodině. Od 9 let se začala zajímat o modeling a v 18 se rozhodla pro kariéru profesionální wrestlerky. Melina Perez je už nyní profesionální wrestlerka působící ve World Wrestling Entertainment (WWE). Kromě wrestlingu se Melina živí modelingem. Melina žije s wrestlerem Johnem Morrisonem.

Melina debutovala v březnu 2004 ve federaci OVW, kam přišla s jejím přítelem John Henniganem, který si později změnil jméno na Johnny Nitro a potom na John Morrison. Tag Team MNM (Mercury, Nitro and Melina) debutoval 14. dubna 2005 ve smackdown Carlito’s Cabana show. Za nedlouho vyhrály WWE Tag Team title nad Reyem Mysteriem a Eddiem Guerrerou.

Poté měla Melina svůj první velký zápas na Survivor Series 2005 proti Trish Stratus o Women’s titul, kde prohrála. Tento zápas byl ohodnocen, jako nejlepší Divas match za rok 2004 a 2005. Poté Melina působila jako Managerka Tag Teamu MNM až do 29. května, kdy se ona a Johnny Nitro přesunuly do rosteru Rawu. Tam dělala Melina managerku Nitrovi, který v té době vyhrál Intercontinental titul. Melina byla taky managerkou Micka Foleyho, ale to skončilo tím, že ho Melina zradila. 19 února v Raw show Melina vyhrála svůj první titul nad Mickie James – Women’s Champion. Poté měla Melina spor s Playboy Covrgirl Ashley, která chtěla její titul. Melinin cíl byl porazit všechny Playboy Covergirl’s. V Rawu porazila Torrie Wilson a o týden později i Candice Michelle a na WrestleManii 23 obhájila svůj titul a porazila poslední ní neporaženou Playboy Covergirl Ashley. V této době patřila Melina mezi nejlepší ženy wrestlingu.

Po několika obhajobách nad Mickie James přišlo WWE PPV Vengeance: Night of Champions, kde Melinu porazila Candice Michelle a zebrala jí titul. Poté se Melina Candice snažila znovu sebrat titul a na Great American Bash se jí to nepovedlo. Poté byla v Battle Royalu na SummerSlamu 2007, kde vypadla těsně před koncem. Melina byla poté mimo akci a doplňovala jen zápasy v Rawu a neměla žádný velký spor. Ale kolem No Way Outu měla spor proti Playboy Covergirls Candice a Marii a byl ohlášen zápas na WrestleManii 24 a to melina s Beth Phoenix proti Candice a Marii. Candice se ale ještě před WM zranila a tak ji nahradila Ashley.

Melina a Beth Phoenix na Wrestlemanii vyhrály a Melina vyhrála už druhou WrestleManii vřadě. Po WM byla Melina na Backlashi v teamu spolu s Beth Phoenix, Jillian, Victorií, Natalyí a Laylou a tento tým vyhrál a porazil Mickie James, Ashley, Marii, Michelle, Cherry a Kelly Kelly. Poté se ale Melina začala štvát s Beth Phoenix. Na Judgement byla Melina v zápase Triple Threat o Women's titul proti Beth a Mickie, ale tento zápas nevyhrála. Melina se začínala pomalu předělávat na face divu a na One Night Stand už nastoupila jako face diva a to do zápasu I Quit proti Beth Pheonix, Melina tento zápas ale prohrála a poté pokračoval jejich spor. Speciální Draft Raw - tak tam se Melina zranila, když ji Victoria shodila s rohu a utrpěla zlomeninu patní kosti a rehabilitace trvala přibližně do konce roku 2008.

V listopadu se Melina vrátila do Rawu v 6 diva matchi a spolu s Mickie a Candice porazili Beth, Jillian a Katie Leu. Poté se už začal vyvíjet spor s Beth Phoenix a když Melina vyhrála Race to Rumble Battle royal a stala se Number one Contenderem tak si potvrdila účast v singlu proti Championce Beth Phoenix. Do sporu se ještě připlétala Rosa Mendez, jakožto fanynka Beth. Na Royal Rumblu ale Melina zvítězila a stala se potřetí Women's Championkou.

Mohli by vás také zajímat…