zavřít
Upravit životopis

Životopis

Narodila se v Ostravě a přestože nyní bydlí v Kozmicích, k tomuhle městu ji váže také to, že zde studuje Střední školu uměleckých řemesel a pokud letos odmaturuje a podaří se jí dostat na některý z oborů na Pedagogické fakultě Ostravské university, bude zde studovat i nadále vysokou školu.
Co se týče modelingu, tak ještě na základce ve třinácti začala spolupracovat s agenturou Enfaces,naučila se u nich na letních kurzech jak chodit, jak se líčit, jak vystupovat, což se jí pak při prvních krůčcích na molech a také v soutěžích Miss moc hodilo.

Nemá žádnou exluzivní smlouvu s určitou modelingovou agenturou, spolupracuje ale s několika agenturami - INTERNACIONAL MODEL MANEGMENT, CZECH MODEL AGENCY, PRESTIGE MODELS Brno, ENTITY PRODUCTION Brno,Dos Amigos Models Praha,MÁŠA AGENCY- Pardubice,FANCY MODELS-Slovakia,FASHION FACE, AGATA-MODELS Praha, NATALY MODELS Ostrava, MEMPHIS AGENCY Praha.

Z velkého počtu módních přehlídek bych zdůraznila především veletrh Styl a Kabo v Brně 2008, Ducati Fashion Show 2009 v Ostravě, Family Fashion 2010 v Ostravě a předvádění modelů pro Marii Zelenou, Luďka Hanáka, Beatu Rajskou apod. Spolupracuje s firmou Envy na jejich showroomech a foceních.

Její soutěživý duch se projevil v účasti na několika známých "missích" soutěžích, především rok 2008 byl pro ni úspěšný, ale začala už v patnácti účastí v celostátním finále soutěže Dívka roku 2006. V roce 2007 postoupila do finále soutěže Miss Reneta a v soutěži Look Bella- nejzajímavější tvář roku - obsadila první místo.

Jako vítězka českého finále Miss Europe and Worl Junior 2008 postoupila do mezinárodního finále, kde obsadila 3.místo. V roce 2008 se ještě stala 2.vicemiss Miss léto a na Miss Praha Open obsadila 1.místo a zároveň se stala Miss internet. Koncem roku 2008 se stala 2.vicemiss v soutěži TOP MODEL - nejfotogeničtejší dívka roku.

V roce 2009 byla ve finálové šestici Miss Baník, ve finále Miss Fantom, stala se 1.vicemiss Olomouckého kraje, Miss Královehradeckého kraje na konci roku se stala 2.vicemiss internetové soutěže IMiss.

V této chvíli má ale škola přednost, takže soutěžení na nějakou dobu pověsila na hřebík.
Možná po maturitě a přijímačkách na vysokou se k soutěžení vrátí :)