zavřít
Upravit životopis

Životopis

Módní návrhářka, podnikateka a ředitelka nadačního fondu M.E.G Charity, n.f..

Narozena 11.1.1989 V Karlových Varech ve znamení Kozoroha a v čínském znamení Draka.

Její znamení jí přesně vystihuje-osobnost, spolehlivá, milující, přátelská, bojovná, cílevědomá, ambiciozní, úspěšná, dotahující vše na 100%. Pod pevnou slupkou má zranitelné nitro, které jen tak někomu neukáže.

Ano, to je charakteristika kozoroha, a přesně taková je MEG.

Život
Nejstarší z 5ti sourozenců.

Od 13 let se intenzivně věnovala modelingu - byla objevena pár dnů před finálem Topmodelky Company Models, a její ročník 2003-2004 se tehdy o jednu soutěžící navýšil.

Věnovala se modelingu na profesionální úrovni kde získala první kontakty se světem, stala se tváří několika značek a objevila se v zahraničních reklamách.

V 19ti letech definitivně ukončila modelingovou kariéru a začala se věnovat podnikání.

Intenzivní podnikání začalo po 24 roce života a od té doby trvá.

Založila módní značku M.E.G originální kožišinové modely ze zbytkových materiálů.

Vystudovala modní návrhářství na škole Fashion desing v Praze.

Název M.E.G skrývá iniciály jejího jména.

Veškeré její modely podtrhují originalitu a jedinečnost díky návrhům a kombinaci materiálů - nejkvalitnějších látek - možnost ušití modelu na míru. Právě díky originalitě a nápaditosti jsou M.E.G modely šité v jednom, max třech kusech.

Od kolekce M.E.G Shine z roku 2016 přibylo do M.E.G spodní prádlo z francouzské krajky, sportovní podprsenky, dámské a Pánské teplákové soupravy vykladané Swarovski kamínky s ručně malovaným nápisem M.E.G

M.E.G od začátku intezivně podporovala nadační fondy - Dobrý anděl, a do dnes je součástí a podporou charity Bazárku Barbary Nesvadbové, která je zároveň kmotrou značky M.E.G.

www.m-e-g.cz

M.E.G Charity Nadační Fond
Nadační fond vznikl ve chvíli, kdy byl převezen Michaely člen rodiny do nemocnice a bojoval o život. Viděla kolik přístrojů a lidi je potřeba k záchraně jednoho života.

Jak se již zmiňovalo - vždy pomáhala, ale tento krok byl poslední k tomu, aby pomoc směřovala přesně tam kam ona chce.

Po probdělých nocích v nemocnici a po hodinách zkoumání s doktory zjistila, co vše jim k 100% výkonům schází.

Proto si řekla, že lékařům ulehčí jejích práci nákupem lepšího vybavení a přístrojů, a tím pacientům alespoň čátečně zpříjemní pobyt v nemocničních zařízeních.

Myšlenka
Bylo jí hloupé prosit se firem o peníze a chtěla hlavně, aby se mohl zapojit každý. Proto přišla s nápadem s charity e-shopem, kde každý může nakupovat jak za 50% ceny, tak i za plné, ale celou částkou pomůže.

Michaela Mašková

28 let, módní návrhářka