zavřít
Upravit životopis

Životopis

1982 - 1988 Věrný fanda Rangers,který nevynechal snad jediný country večer na "Vltavské" a později i na "Radosti", v Břevnově,takže se naučil takřka celý repertoár Rangers.Potvrdil to častým "hostováním",zvláště pak přídavkem písně Colorado,která dá se říct,se pro něj stala "osudovou".Někdy dokonce i "zaskočil" za Milana Dufka a ten mu jako kamarád v roce 1999 věnoval písničku "Na konci milénia".

1988 - 2001 je členem countryfolkové skupiny "Nahoď"hrají pravidelně v břevnovské Radosti.Kapela měla v repertoáru spoustu písní Rangers / občas si s nimi zazpíval i Milan Dufek /což byl vlastně takový prvopočátek účinkování Rangers na Radosti. Od roku 1989 spolu s Michalem Veverou a Igorem Holubem SK Band který,podobně jako Rangers Band spolupracuje s Amforou Petra Salavy,kde si zvláště na každoročních zájezdech do Řecka s nimi zazpívají na př.Jiřina Bohdalová, Jitka Zelenková,Standa Hložek,Viktor Sodoma,Karel Štědrý a další,kteří se těchto zájezdů zúčastňují.

27.12.2005 dá se říct "přelomový,osudový" den,kdy po telefonátu Jiřího Kaleše a Jana Podjukla dochází ke schůzce/jak jinak opět na Radosti/ a po příchodu Martina Černého vzniká Rangers Band.