zavřít
Upravit životopis

Životopis

Monika Bagárová je česká zpěvačka, která se narodila 5. července v Brně. Roku 2009 se účastnila soutěže Česko- Slovenská superstar. Svým skvělým hlasem, hudební vyzrálostí si rychle získala sympatie diváků i poroty a postoupila do finále. Hned několik měsíců po účasti v této soutěži, roku 2010, začala spolupracovat s Robem Opatovským a jejich duet, píseň Prší, měl obrovský úspěch jak na serveru YouTube, tak i ve vysílání MTV, kam se probojoval.

Následující rok 2011 se stává pro Moniku zlomovým, vydává své debutové album Shining, na kterém je 11 soulových písní. Na albu se také nachází píseň z pohádky Čertova nevěsta, kterou režíroval Zdeněk Troška, s názvem Ve dvou. Další píseň z této pohádky, song Chci, nazpívala Monika s Benem Cristovaem. Její celoroční snaha byla po zásluze odměněna a Monika získala titul Skokan roku 2011, na předávání cen Český Slavík Mattoni.

Roku 2013 vydává Monika nový song Let Me Love U, který je předzvěstí dalšího, druhého alba. K této písni natáčí také, ve spolupráci s KUNES video production, videoklip.

Roku 2014 odjíždí na několik dní na Slovensko, kde se svým kamarádem Igorem Kmeťem natočila duet k písni Skús zabudnúť. Stala se také tváří letní soutěže Evropy 2 o zájezdy na ostrov Ibiza. Tento rok natáčí také letní mix ke své písni Let Me Love U, s DJ Brianem.

Monika účinkuje také ve spoustě pořadech, z těch známých jmenujme například Všechnopárty, Show Jana Krause, nebo StarDance aneb když hvězdy tančí. Roku 2012 ji obsadil režisér Jan Sebechlebský do romantického filmu Definice lásky.

Současným partnerem Moniky Bagárové je zápasník Makhmud Muradov.

Mohli by vás také zajímat…