zavřít
Upravit životopis

Životopis

Británie má nový hudební objev. Jmenuje se Natasha Bedingfield, V současnosti jí dokola hrají rádia. Singly z nové desky Unwritten se dobře poslouchají – hitové skladby Single a These Words v sobě skloubily nejrůznější hudební styly, kytaru, piano a čistý hlas mladé blonďaté zpěvačky. Ta se svou novou deskou postarala o z jedno největších překvapení letošního léta na evropských hitparádách. Nyní se o Natasche Bedingfield mluví jako o velké senzaci, která by mohla být velkou konkurencí pro slavná jména jiných zpěvaček. Ale Natascha si z toho nic nedělá. Dlouhá léta odmítala předvést, co v ní vězí, až nakonec dobyla svět se svou první deskou. Autorsky se podílela na všech písních z alba. Anglické noviny o ní píší jako o „talentu“, který se za poslední roky jen tak neobjevil.

Jméno Natasha Bedingfield si dobře zapamatuje každý, kdo zná jejího bratra, známého zpěváka Daniela Bedingfielda. Ten už na popové scéně působí o něco déle, tak rychlý vzestup jako jeho sestřička však neměl. Natasha se narodila v chudé rodině na Novém Zélandu. Považuje se ale za Londýňanku, protože právě v Londýně, v jihovýchodní čtvrti Lewisham, prožila své dětství. Od mládí se věnuje hudbě. Už v šesti letech založila společně se svou mladší sestrou Nicol a bratrem Danielem první kapelu, se kterou vystupovali hlavně na seminářích jejich mámy.

Po přerušených studiích přišel od velké nahrávací firmy návrh na vydání desky. Na velkou světovou hvězdu bylo zaděláno. Výsledky tvrdé práce přišly až s albem Unwritten, které vzniklo po půl roce ve studiu v Los Angeles společně s předními hudebními skladateli, kteří už spolupracovali i s Robbie Williamsem, Madonnou, Mariah Carey či Britney Spears.

Mohli by vás také zajímat…