zavřít
Upravit životopis

Životopis

Natasha Alejandra Rastapkavicius Arrondo se narodila 25.6.1975 v městě Cali, v Kolumbii. Jako malá se věnovala tanci. Navštěvovala i baletní školu. Rok před ukončením studia měla ale těžkou automobilovou nehodu. Poranila si koleno a s kariérou baletky byl konec. Natasha se poté rozhodla pro studium herectví. Hrála v divadle a v několika telenovelách.

V roce 2002 na sebe upozornila v telenovele La Venganza, kde ztvárnila lesbičku. Nebylo pochyb, že Kolumbie má další velmi talentovanou herečku. Rok poté se jako Sara Elizondo v PDG zapsala definitivně mezi top herecky. Pár, který v této telenovele utvořila s Michelem Brownem se stal jedním z nejpopulárnějších párů telenovel.O jejím talentu svědčí i to, že sesbírala nejvíce ocenění ze všech hvězd v této telenovele za roli Sarity.

Pak přišla role v Žena v zrcadle, kde si zahrála kamarádku Juliany (Paola Rey) a zároveň svobodnou matku, která je neustále vydírána svým zlodějským přítelem. Poté přišla La Tormenta a záporná role.

V osobním živote ji potkalo zklamání, rozvedla se s prvním mužem - Viktor Gomez se kterým má dcerku Isabel (*2001?). Nyní je podruhé vdaná za Marcela Greca.S ním má dceru Palomu (* 2009). Má dva starší sourozence - Peter (37) a Tatiana (39). Její kořeny sahají do Litvy.

Mohli by vás také zajímat…