zavřít
Upravit životopis

Životopis

Nicholas se narodil 3. ledna 1976 v San Antoniu v Texasu. Jeho otec je dermatolog a jeho matka je účetní. Není jen hezký a chytrý, ale taky je to talentovaný herec i sportovec.

Jeho celé jméno je Nicholas Edward Gonzalez. Ale někdy mu říkají Nick Gonzalez. Navštěvoval Centrální Katolickou Střední školu v San Antoniu, kde se stal uznávaným sportovcem na přespolní běhy. Vyhrál Texaský šampionát v běhu na jednu a na dvě míle.

Po promování v roce 1994 přešel na Stanfordskou Universitu v Californii.

Jeho zájem o literaturu, historii (což byly jeho oblíbené předměty) a poezii ho na dva semestry zavedl až na prestižní Oxfordskou Universitu v Anglii, kde se chtěl přiblížit anglické literatuře a poezii. Když dokončil bakalář umění v Anglii v roce 1998, dal se na se hraní v sólovém divadle.
Alma Martinez, herečka a Stanfordská profesorka, ho povzbuzovala, aby se stal profesionálním hercem. S její pomocí se spojil s divadelním hnutím v San Franciscu.

Vylepšil své schopnosti v klasickém i současném divadle. „Jsem šťastný, když jsem na jevišti,“ prohlašuje.

V roce 1998 se Nicholas přestěhoval do Los Angeles, kde rychle dostal malou roli v televizních seriálech „Dharma and Greg“ a „One World“. Objevil se taky jako syn Fidela Castra v originálním filmu „My Little Assassin“ (1999), kde s ním hráli Joe Mantegna a Gabrielle Anwar.
Nicholasova nejznámější role přichází v roce 2000, kde hrál v seriálu „Resurrection Blvd“, který měl premiéru 26. června 2000. Hrál tam jako Alex Santiago, hezký a rozmyslný student, který odešel ze školy, aby se stal profesionálním boxerem.

Mezitím, co pokračoval v seriálu „Resurrection Blvd“, se také objevil v epizodě seriálu „Walker, Texas Ranger“ a v seriálu „That 70’s Show“ (- kde hrál taky Ashton Kutcher).
Dokonce si našel čas na rodinný film s Marisol Nicholsovou (- spoluúčinkující herečka ze seriálu „Resurrection Blvd“) ve filmu „The Princess and the Barrio Boy“, kde hrál hlavní roli.
Ted‘ spíš něco o jeho osobnosti: Mezi jeho koníčky patří hraní golfu, hraní video her a práce venku. Nicholas je horlivý čtenář a milovník zvířat.

Než odstartoval filmovou kariéru, pracoval jako číšník. Je také dobrovolníkem na charitativních akcích. Ve španělském časopise People byl zvolen jedním z 50-ti nejkrásnějších lidí a jiný španělský časopis ho jmenoval do ankety ’25 nejžhavějších svobodných celebrit‘. Má bratra, jménem JJ Gonzalez a nevlastní sestru, která se jmenuje Madeline Mosier. Nicholas taky chodil s Evou Longoriou...

Mohli by vás také zajímat…