zavřít
Upravit životopis

Životopis

Nicole Richie se narodila v Kalifornii jako Nicole Camille Escovedo. Je adoptivní dcerou zpěváka a člena skupiny Commodores Lionela Richieho a jeho tehdejší ženy Brendy Harvey-Richie. Jejim biologickým otcem je herec Peter Michael Escovedo a jejim kmotrem je jedna z největších hvězd pop music, Michael Jackson. Nicole je členkou mladé rockové skupiny "Darling".

Nicole Richie začala v roce 2003 uvádět reality show "The Simple Life" společně se svoji nejlepší kamarádkou, herečkou a modelkou Paris Hilton (znají se už od střední školy). Paris dříve tento pořad uváděla se svoji mladší sestrou Nicky Hilton.

Nicole vlastní dva psy. Jeden z nich se jmenuje Honey Child a druhý Foxy Cleopatra, pojmenovaný po roli, kterou hrála Beyoncé v Austin Powers Goldmember. Byla zasnoubená s DJ Adamem Goldsteinem v roce 2005. Její velmi dobrá přítelkyně je herečka Mischa Barton. Vlastní exotickou kočku jménem Chi-Chi-Cheeta.

Od března 2007 je zasnoubená se zpěvákem skupiny Good Charlotte, Joelem Maddenem. Svého času vytrvalá vymetačka divokých večírků a věrná kumpánka Paris Hilton, je dnes usedlá a milující dvojnásobná matka.
Dne 1. ledna 2007 se jí a Joelovi narodila dcera, která dostala jméno Harlow Winter Kate Richie Madden. První fotku své dcery prodali bulváru za 1 000 000 dolarů. 9. září 2009 se stali Nicole a Joel podruhé rodiči, narodil se jim syn Sparrow James Midnight Richie Madden.

Mohli by vás také zajímat…