zavřít
Upravit životopis

Životopis

Olga Šípková vystudovala FTVS UK,obr učitelka tělesné vychovy a biologie. Osmnáct let dělala moderní gymnastiku, ale žádný větší úspěch nepřicházel. Ve dvaceti se vdala za Ivana Šípka,za nedlouho se jí narodil syn Michal.

V roce 1992 náhodou v televizy zahlédla první kroky sportovního aerobiku ,,Láska na první pohled"!V té době už pracovala ve fitness centru.Každou volnou chvíli kdy měla čas tak trénovala. Koupila si dres,bílou mašli do vlasů a vyrazila na první mistroství. Právě její první mistroství vyhrála na plné čáře. Pak to šlo jak po másle,ozvaly se televize,časopisy,setkání se známými lidmi..tak ji její manžel trénovat.

Jako třešnička na dortu přišlo světové prvenství v Sydney roku 1997. Začala natáčet různé videokazety. 16.4.2004 se jí narodila dcera Adéla. Je dvojnásobná mistryně Evropy a mistryně světa ve sportovním aerobiku,vicemistryně světa ve fitness týmech kategorie step, trojnásobná vítězka ankety Instruktor roku, trenérka juniorských a seniorských mistrů Evropy, majitelka a zakladelka Fitness clubu Olgy Šípkové.

Specializace: aerobik, step aerobik, posilovací formy aerobiku

Olga Šípková

53 let, podnikatelka, moderátorka TV Barrandov - cvičitelka aerobiku

Mohli by vás také zajímat…