zavřít
Upravit životopis

Životopis

Ondřej Rychlý se narodil 31. srpna 1992 v Praze. Vyrůstal v herecké rodině, a možná i proto měl již od mala sen dát se na stejnou cestu jako jeho rodiče. Účastnil se mnoha komparzů, ale první opravdový film, v kterém si měl možnost zahrát, byla pohádka O kominickém učni a dceři cukráře. Dále hrál v seriálu Trapasy, nebo v seriálu Vyprávěj. Nyní ho můžeme zahlédnout v seriálu Ordinace v Růžové zahradě, kde hraje syna seriálové postavy Čestmíra Mázla; toho shodou okolností hraje jeho skutečný otec Petr Rychlý.

Třetím rokem studuje Pražskou konzervatoř, kde je velmi spokojen. Hraje ve školním divadle a hostuje v Divadle Na prádle, Na Vinohradech a Na Fidlovačce. Mezi jeho záliby patří vše, co je spjato s hudbou či filmem. Od mala se věnuje hře na klavír, ale problém mu nedělá ani hra na kytaru, nebo na bicí. Není pochyb o tom, že bude v budoucnu na televizních obrazovkách čím dál známější osobností.

V roce 2013 se dostal opět na obrazovky televize Nova v seriálu Gympl s (r)učením omezeným, kde hraje středoškolského studenta Lukáše Vaněčka.

Mohli by vás také zajímat…